весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/18/_preskonferencija_lideriv_frontu.htm
Прес-конференція лідерів «Фронту Змін» на Кіровоградщині! Сьогодні, 18-го травня у приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ відбулася прес-конференція керівника Кіровоградського обласного осередку Громадської організації Ініціативи А. Яценюка «Фронт Змін» Ірини Малик та члена Ради обласної організації «Фронт Змін» Миколи Вєщєва.

За інформацією учасників прес-конференції, до кінця травня обласний осередок ініціативи А. Яценюка «Фронт Змін» завершує формування обласної організації і починає роботу над створенням Програми розвитку регіону. Планується, що програма включатиме актуальні для регіону соціально-економічні напрямки та враховуватиме інтереси всіх районів області. До написання Програми «ФЗ» залучає максимальну кількість фахівців з різних галузей. З 1 вересня «ФЗ» організовує проведення громадських слухань з окремих напрямків Програми розвитку регіону.

Кіровоградська організація «ФЗ» виступає за відкритість політичної діяльності. Ірина Малик говорить: «У нас є бажання змінити загальну ситуацію, коли фактично, політика є бізнесом. Ми за «прозорість» політичної діяльності»