весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/15/vid_kurinnja_kirovogradciv_vidvolikatimut.htm
Від куріння кіровоградців відволікатимуть нетрадиційними методами! Минулої середи в ЗОШ № 26 відбувся один із заходів, передбачених започаткованою міською владою акцією «Передбачити, запобігти, допомогти» – семінар із заступниками директорів шкіл з виховної роботи й соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів міста, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Зустріч, організовану міським управлінням освіти, провела його головний спеціаліст Ольга Журавльова. Участь у ній узяли представник міського управління охорони здоров'я Ольга Жигаліна, представник управління правового забезпечення адміністративного департаменту Анатолій Назаренко та директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олег Краснокутський. Вони розповіли про медичний і правовий аспект при реалізації ініційованих завдань стосовно відволікання дітей та молоді від куріння, вживання алкоголю, наркотиків.

Очільник міського центру докладно розповів про нетрадиційні форми роботи очолюваної ним установи для реалізації задуманого.

Наприклад, передбачено розмістити на біг-бордах антирекламу алкоголю й тютюну, демонструвати на табло в маршрутках і на великому екрані, що поблизу площі Богдана Хмельницького, відеоролики такого ж змісту, провести акції (із залученням громадських організацій) «Обмін пачки цигарок на абонемент до тренажерної зали» та «Обміняй цигарку на повітряну кульку або цукерку!», конкурси малюнків «Мама, тато і я – твереза сім'я», фестиваль аматорських театрів та агітбригад на антиалкогольну й антитютюнову тематику.