весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/15/putivku_v_artek_viborola_kirovogradska.htm
Путівку в Артек виборола кіровоградська команда «Жертви експерименту»! Як вже повідомляв сайт "весь Кіровоград" , з 27 квітня по 14 травня в Україні тривали відбіркові зональні змагання команд КВК юних інспекторів руху у чотирьох умовних регіональних зонах із центрами у Луганську, Хмельницькому, Одесі й Тернополі.

Більше 2 тисяч українських підлітків два тижні бавилися у дорослу гру КВК під єдиним девізом «Безпека руху - це життя» й з однією метою – перемогти у своєму регіональному турі й вийти у фінал змагання в «Артеці». Адже найталановитіші команди отримали право брати участь в XXXІІІ Всеукраїнському зльоті юних інспекторів руху і фіналі XІІІ Всеукраїнських змагань КВК ЮІР в Міжнародному дитячому центрі «Артек» у вересні цього року. Переможцями чотирьох турів стали команди КВК ЮІР з Луганська (переможець східної зони змагання), Хмельницька (центральна зона), Одеси та Кіровограду (центрально-південна зона) та Львову (західна).

Запеклою виявилася боротьба за путівки до Артеку серед команд центрально-південних регіонів. Пліч-о-пліч до перемоги йшли фаворити – команди КВК ЮІР з Одеси «Зупинка заборонена» та Кіровограду «Жертви експерименту» . Й коли набраних балів за конкурси «Візитівка», «Відеоконкурс» та «Музичне домашнє завдання» теж виявилося порівну, журі проявило мудрість й віддало перше місце…одразу двом командам.

Коли у дорожньо-транспортних пригодах страждають діти, або навіть самі ДТП відбуваються з вини дітей – це помилка дорслих. Тому агітаційна робота у формі КВН ЮІР – цікавий та популярний досвід у профілактичній роботі Департамента ДАІ МВС України.

- Діти завжди швидше зрозуміють ровесників, чим дорослих, тому що в їх агітації не буде пафосу та нотацій, а лише щире бажання пожартувати і жартом переконати, - коментує керівник прес-служби Департаменту ДАІ МВС України Ніна Хмелєвська. - За 13 років існування цієї гри ми отримали справжню армію помічників ДАІ - десятки тисяч «багнетів», які яскраво і дзвінко закликають бути законослухняними всіх учасників дорожнього руху.

Компанія «Фокстрот. Техніка для дому» Групи «ФОКСТРОТ» вже шостий рік надає призовий фонд організаторам змагання.
- Наш соціальний проект «Школа безпеки", в рамках якого ми є партнерами ДАІ в КВК ЮІР, спрямований на те, аби підтримувати в дітях бажання агітатувати за безпечне життя, - прокоментував виконавчий директор компанії «Фокстрот. Техніка для дома» Олексій Павленко. - А дорослим наша участь у КВК ЮІР допомагає у важливій виховній роботі. Від душі вітаючи переможців, «Фокстрот» дарить усім командам юних агітаторів призи, необхідні для їх творчої роботи, й чекає зустрічі у «Артеці».