весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/15/plata_za_proyizd__smert_chi_dumav.htm
Плата за проїзд – смерть! Чи думав власник автівки 1941 року народження, підвозячи до Кременчука двох юнаків, що, замість грошей за надану послугу, пасажири пошматують його своїми ножами до смерті - повідомляє сайт "Светловодск"

За словами начальника світловодської міліції Ігоря Іванова, слідство встановило наступне... 6 травня двоє учнів олександрійського СПТУ 17-ти і 18-ти років на автовокзалі Олександрії домовилися з мешканцем Світловодська, щоби він «підкинув» їх своїм легковиком до Кременчука...

На 174-му кілометрі траси Кременчук-Харків, в районі села Олексіївка, водіїв проїжджаючого транспорту привернула увагу підозріла метушня в зупиненій автівці, з якої буквально випав закривавлений чоловік. Хтось мав сміливість зупинитися, хтось зв'язався з правоохоронцями. Що, непевне, і наполохало зловмисників – вони полишили місце злочину і вдалися до втечі...

Олександрійські ДАІвці спрацювали оперативно. Але, нажаль, врятувати життя людині, на тілі якої згодом судмедексперти нарахували 11 ножових поранень, не вдалося – чоловік помер на місті від крововтрати. Почалося переслідування... ДАІвці, вирахувавши мерзоту, гнали її, не виходячи зі свого транспорту. Аж поки той не застряг у багнюці.

Переслідування увійшло у пішу «стадію»... Правоохоронці з честю витримали цей трикілометровий «марафон» полями, а шмаркачі – ні: захеканих і знесилених їх таки «пов'язали». Затримати-то – затримали, але без знарядь злочину. Ось тут-то і стали у нагоді, зазначає Іванов, пошукові навички світловодських оперативників... Від місця злочину, крок за кроком, «прочісуючи маршрут пробігу», вони знайшли два ножі з відбитками пальців тих виродків і зі слідами крові загиблого водія.