весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/14/u_kirovogradi_rozpochato_perevirki.htm
У Кіровограді розпочато перевірки об'єктів грального бізнесу! Таке доручення відповідним службам дав на апаратній нараді кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, - інформує прес-служба Кіровоградської міської ради.

Нагадаємо, що сьомого травня у Дніпропетровську в одному з гральних залів сталася пожежа, внаслідок якої загинуло десятеро осіб. Після цього Кабінет Міністрів видав постанову про тимчасове призупинення роботи гральних закладів в усій країні на місяць, аби провести перевірки.

У Кіровограді ця робота почалася вже 9-10 травня. Активну участь у перевірках беруть фахівці департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку Кіровоградської міської ради, міського управління ГУ МНС в області, Кіровоградської міської санепідстанції, Кіровського та Ленінського райвідділів УМВС в області та інші.

Як зазначив Володимир Пузаков, міська влада почала вживати заходів для того, аби навести лад у гральному бізнесі, ще минулого року. У першу чергу мова йшла про припинення діяльності гральних автоматів, які встановлені на вулиці, адже через них у гральну залежність втягуються діти, молодь. Не знято це завдання і зараз. Крім того, як підкреслив міський голова, необхідно негайно припинити діяльність гральних закладів, які розміщуються у житлових будинках, місцях масового перебування людей. Доведеться закритись і тим закладам, де не витримуються протипожежні правила, санітарні норми, вимоги щодо площі, передбаченої на один гральний автомат й таке інше. Для проведення перевірок, аналізу та узагальнення зібраних даних буде створено спеціальну комісію, до складу якої ввійдуть фахівців різних служб, відомств, підрозділів виконавчих органів міської ради.