весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/14/presklub_na_temu_jaki_tempi_epidemiyi.htm
Прес-клуб на тему: Які темпи епідемії ВІЛ та її наслідки на Кіровоградщині? Як "весь Кіровоград" повідомляв раніше, сьогодні, 14 травня об 11:00 в Кіровоградському прес-клубі (вул.. Островського, 2, корп. 2, оф. 8) відбудеться прес-конференція на тему «Які темпи епідемії ВІЛ та її наслідки на Кіровоградщині?!»

17 травня, в день пам'яті людей, що померли від СНІД, ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» встановлює перший в Європі лічильник, який буде вести відлік ВІЛ-позитивних людей в Україні. Зупиниться він лише тоді, коли в Україні буде зупинено епідемію ВІЛ/СНІД. На сьогодні в Україні понад півмільйона людей інфіковано ВІЛ. Цей лічильник працює зі страшною швидкістю - кожні сім хвилин одна людина в Україні інфікується ВІЛ.

На питання журналістів відповідатимуть представники органів влади та громадські активісти Кіровоградського Обласного Відділення «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». КОВ «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» і виступило ініціатором прес-конференції, адже ця організація опікується проблемами ВІЛ-інфікованих та приймає активну участь в попередженні розповсюдження епідемії.

На даний час до участі в заході запрошені:
Кащенко Вадим Борисович , - головний лікар Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІД;

Лазарева Валентина Михайлівна , - лікар інфекціоніст Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІД;

Пилипенко Ганна Валерієвна , - голова правління Кіровоградського Обласного Відділення Всеукраїнської Благодійної Організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»;
Остапов Олександр Іванович, - президент Обласного благодійного