весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/14/ne_vtrat_svii_shans_na_navchannja.htm
Не втрать свій шанс на навчання за кордоном! Всесвітні студії (WorldWideStudies, скорочено WWS) – новий освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти.

Проект пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу у галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України. На період 2009 – 2011 рік такими галузями є: сільське господарство, навколишнє середовище та екологія, право та державне управління, - повідомляє pinchukfund.org.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі конкурсу. У першу чергу грант буде покривати витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватися окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % (але не більше 50 тис. доларів за весь навчальний період, 1-2 роки) всієї необхідної суми. Студенти повинні покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.

Учасники проекту відбиратимуться у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні будуть самостійно підібрати магістерську програму, подати всю необхідну документацію в університет та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну. Проектом передбачено, що всі отримувачі гранту мають взяти на себе зобов'язання повернутися в Україну, завершивши навчання за кордоном, та відпрацювати за фахом, отриманої підготовки, щонайменше 5 років.

Програма розпочнеться в 2009 році пілотним проектом, спрямованим на підтримку 20-30 кандидатів грантами на отримання освіти у обраних Фондом Віктора Пінчука галузях. Студенти розпочнуть навчання за магістерськими програмами восени 2010 року.

Потенційні учасники проекту – отримувачі грантів повинні:

- бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;

- мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету;

- бути зарахованими до складу студентів магістерської програми закордонного університету та почати навчання восени 2010 року
мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні
мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Координатор проекту: Юлія Бурмістенко

Електронна адреса для контактів: wws@pinchukfund.org