весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/14/na_kirovogradshini_zakrito_19_gralnih.htm
На Кіровоградщині закрито 19 гральних закладів! Семеро чоловіків і дві жінки загинули, а 11 потрапили до лікарні з опіками та отруєнням чадним газом – такий результат жахливої пожежі в приміщенні залу ігрових автоматів у Дніпропетровську – інформує прес-служба ГУМНС України в Кіровоградськійобласті

Наскільки безпечними є такі місця відпочинку для любителів азартних ігор Кіровоградщини з'ясовували днями інспектори держпожнагляду спільно з місцевими органами виконавчої влади. На території нашої області працює понад 150 гральних закладів. Через відсутність керівників та припинення експлуатації вказаних закладів вдалося перевірити 92 з них. Перевірка інших об'єктів буде здійснена протягом найближчого часу.

Власників гральних закладів зобов'язали вжити невідкладних заходів з попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них, а також виконати в повному обсязі заходи на усунення порушень вимог пожежної безпеки. Під час перевірок проведено інструктажі з керівниками та обслуговуючим персоналом з пожежної безпеки та відпрацьовано плани евакуації відвідувачів. Перевірено стан шляхів евакуації, технічний стан зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, систем протипожежної автоматики. В ході проведених заходів виявлено 328 порушень вимог правил пожежної безпеки.

За результатами здійснених перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 54 посадові особи та призупинено експлуатацію 19 приміщень, які знаходились у пожежозагрозливому стані. Інформацію про результати проведених перевірок направлено до місцевих органів виконавчої влади.