весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/14/granti_vid_fondu_narodonaselennja.htm
Гранти від Фонду Народонаселення ООН. Фонд Народонаселення Організації Об'єднаних Націй (ФНООН) запрошує регіональні гендерні та орієнтовані на захист прав людини громадські організації (ГО) взяти участь у конкурсі на здобуття короткотермінових грантів.

Головною метою надання грантів є посилення спроможності громадських організацій розробляти та впроваджувати адвокаційні кампанії з попередження гендер-обумовленого насильства та дискримінації, залучення чоловіків до профілактики цих явищ у суспільстві.

Розмір гранту не буде перевищувати 5 000 доларів США на один проект; Термін впровадження проекту – 3 місяці, починаючи з дати здійснення банківського переказу; Адміністративні видатки проекту
(заробітна платня, оренда і т.п.) не повинні перевищувати 20% загального бюджету проекту.

Проект повинен зробити внесок у досягнення наступних результатів: посилення потенціалу в розробці та впровадженні програм щодо попередження гендер-обумовленого насильства і дискримінації через залучення чоловіків до профілактики цих явищ в суспільстві; збільшення числа чоловіків, обізнаних щодо проблеми гендерного насильства та методів його профілактики.

Кінцевий термін для надсилання проектних пропозицій – 18.00, 25 травня 2009 року. 3 запитаннями щодо умов та вимог конкурсу прохання звертатися до менеджера проекту ФНООН «Розвиток національної мережі протидії гендер-обумовленому насильству та дискримінації» Горбенка Олександра Віталійовича за тел.: 8 (044) 332-81-16.

Контакти: Горбенко Олександр Віталійович
Фонд Народонаселення ООН
(Представництво в Україні)
gorbenko@unfpa.org
8 (044) 332-81-16
http://www.unfpa.org.ua/