весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/13/sogodni_galakoncert_festivalyu.htm
Сьогодні гала-концерт фестивалю "Діти Європи під одним дахом"! З 10 по 14 травня у Кіровограді пройде третій Міжнародний фестиваль «Діти Європи під одним дахом». Вже потроху на нього починають з'їжджатися діти з різних куточків світу. Першими до нас завітали вихованці музичної «Ренесанс» з Німеччини, - повідомляє канал "Кіровоград".

Проект «Діти Європи під одним дахом» започатковано у місті Бремен, другий фестиваль відбувся у травні минулого року в Кіровограді за підтримки обласної державної адміністрації та міської ради.

Основна мета заходу - створити для дітей та молоді умови для того, щоб продемонструвати свій талант, порівняти свої здібності, стимулюючи таким чином їх творчий зріст, розширити їх кругозір, відкрити нові таланти, ознайомити з національною культурою та мистецтвом. Головне для організаторів фестивалю – створити атмосферу свята та сприяти розвитку дружніх відносин і культурної взаємодії між представниками молодого покоління України та Європи.

Протягом п'яти днів діти з Німеччини, Сербії та Кіровограда будуть спілкуватися між собою мовою мистецтва, мовою, зрозумілою всім і без слів. Фестиваль подарує своїм учасникам, а також їх батькам та педагогам, глядачам величезний емоційний заряд, який зможе змінити ставлення до своїх занять та, можливо, до свого майбутнього в цілому. Гала-концерт у рамках фестивалю «Діти Європи під одним дахом!» відбудеться у середу, 13-го травня в обласній філармонії.