весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/12/seminar_zahist_prav_lyudei_litnogo.htm
Семінар: «Захист прав людей літнього віку: що ми можемо?» КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» спільно з громадською організацією «Фундація прав людини», запрошує пенсіонерів нашого міста та людей, що по роду своєї діяльності працюють з літніми людьми, пенсіонерами та інвалідами взяти участь у семінарі «Захист прав людей літнього віку: що ми можемо?!».

Не секрет, що на сьогоднішній день люди, що досягли пенсійного віку дуже часто стикаються з порушенням своїх прав. Це може стосуватись навіть банального проїзду в маршрутному таксі (в нашому місті таких випадків безліч!). А може відбуватись і у більш складних ситуаціях. Наприклад права на охорону здоров'я, коли людина похилого віку не може дозволити собі самостійно сплатити необхідні витрати на лікування. Доволі часто порушуються права людей похилого віку на свободу від жорсткого поводження, або такого, що принижує гідність. Представники влади часто користуються беззахисністю людей похилого віку, тому вони часто стають жертвами принизливого ставлення, а також фізичного і психічного насильства (особливо жінки).

Саме з метою інформування людей похилого віку про можливості захисту своїх прав ми ініціювали проведення в нашому місті семінару «Захист прав людей літнього віку: що ми можемо?!».

Семінар відбудеться 16 травня 2009 року, о 10.00 в приміщенні Кіровоградського прес-клубу, за адресою: вул. Островського 2, корп. 2, офіс 8.

Організатори забезпечують учасників семінару обідом, каво-паузою та навчальними матеріалами. Участь у семінарі безкоштовна. Для вирішення організаційних питань, просимо попередньо проінформувати нас про кількість учасників. У разі виникнення запитань просимо зв'язуватись з Наталією Краузе по тел. 27-27-54, 27-23-19, 8 050 5722850, або за адресою: вул. Єгорова 17, кв. 4

Семінар проходить в рамках Правозахисної програми для літніх людей «Разом ми можемо», що реалізується в шести регіонах України (Кіровоградська, Вінницька, Львівська, Чернігівська та Чернівецька області).