весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 травня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/5/1/den_yevropi_v_kirovogradi__u_2009.htm
День Європи в Кіровограді у 2009 році відзначатиметься масштабно! Як повідомила заступник директора економіки та фінансів міської ради Олена Осауленко, міською владою вже підготовлений ряд найрізноманітніших заходів, розрахованих на інформування усіх верств населення міста щодо перспектив європейської інтеграції.

Зокрема, відзначила Олена Осауленко, у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста підготовлені курси лекцій, науково-практичні конференції, брейн- ринги, дискусії, тренінги, години інформування на теми: «Європейський вибір України», «Європа вчора, сьогодні, завтра», «Європа - наш спільний дім», «Моє європейське майбутнє», «Сучасні тенденції розвитку освіти у Європейському Союзі». Учнів запросять до участі у засіданнях « круглих столів» за присутності представників молодіжних громадських організацій на тему : «Україна-Європа.»

Школярі позмагаються у конкурсах рефератів на теми: «Європейський Союз» та «Європейські країни», дитячого малюнка: «Європейські барви», «Європа очима дітей», візьмуть участь в оформленні книжкових виставок на теми: «Історія Європи у монетах та банкнотах», «Символи єднання : розвиток символів Європейського Союзу», «Україна в європейській співдружності».

Відділ фізичної культури та спорту міської ради, спільно з міським центром фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх», готує у травні до Дня Європи масові спортивні заходи для громадськості Кіровограда: турніри з волейболу, настільного тенісу, змагання з футболу та баскетболу.

Відвідувачі міських бібліотек зможуть у травневі дні оглянути новинки європейської літератури, бути присутніми на годинх історії та літературно – музичні вечорах: «Україна в Європейській співдружності», «Україна у контексті сучасних геополітичних реалій», «Європейська культура в контексті світового ринку», взяти участь у семінарі семінари на тему : «Діяльність бібліотек як інформаційних центрів з питань європейської інтеграції» та у засіданні «круглого столу» на тему «Розбудова громадянського суспільства. Європейський досвід».

Буде чим зайнятися дітворі і молоді і за місцем проживання. у дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання. Відділ сім'ї та молоді готує для них у дитячо – юнацьких клубах бесіди, вікторини, конкурс малюнків на тему : «День Європи в Україні».

3-го травня у приміщенні обласної філармонії відбудеться дитячий фестиваль пісні і танцю «Об»єднаймо дітей мистецтвом» за участю вокальних і танцювальних дитячих колективів з Сербії, Португалії та України.

А під час єдиного дня інформування, який буде проведений у травні, громадськість обговорюватиме питання європейської інтеграції України на сучасному етапі, повідомляє прес-служба міськвиконкому.