весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/9/polovina_kirovogradskih_pidpriyemstv.htm
Половина кіровоградських підприємств спрацювали з прибутком! За січень–лютий 2009р. підприємства та організації м.Кіровограда в умовах фінансової кризи значно поліпшили фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування, який склав 10,4 млн.грн. прибутку проти 11,5 млн.грн. збитку за січень п.р., - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Значний вклад у покращення фінансового результату внесли підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води та підприємства сфери операцій з нерухомим майном, оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям, які змінили збитковий фінансовий результат на прибутковий у сумі 20 млн.грн. та 1,3 млн.грн. відповідно.

Більше половини підприємств та організацій м.Кіровограда спрацювали з прибутком від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 45,6 млн.грн. Найбільші суми прибутку від звичайної діяльності до оподаткування мали промислові підприємства міста (24,9 млн.грн.). Підприємства торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку одержали 7 млн.грн. прибутку за рахунок діяльності підприємств оптової торгівлі і посередництва в оптовій торгівлі.

Частка прибуткових підприємств переважала по таких видах економічної діяльності, як фінансова діяльність (100%), торгівля; ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (66,7%), будівництво (60%).