весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/8/problemi_rozvitku_gromadjanska_suspilstva.htm
Проблеми розвитку громадянська суспільства в Україні. Куди рухатися далі? Як розповів сайту "весь Кіровоград" Олександр Солонтай, керівник ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив», всеукраїнська конференція активної громадськості на тему «Проблеми розвитку громадянська суспільства в Україні. Куди рухатися далі і як стати впливовими?» відбудеться незабаром у Києві.

Конференція присвячена пошуку відповідей на запитання, що стосуються впливу на спроможності сьогодні інституцій громадянського суспільства, а саме громадських організацій, конкретно і реально впливати на політику та дії органів державної влади. Проводять захід регіональне представництво Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) та національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

Теми для обговорення:
- стан розвитку організацій громадянського суспільства, проблеми концентрації на професійних проектах на противагу представництву інтересів громадян !?
- чи можуть домогтися значних результатів та реформ громадські організацій в Україні у сфері ЗМІ, охорони здоров'я, молодіжної політики тощо !?
- чи може бути значним вплив громадських організацій в Україні на державні органи влади ?
- що спільного між громадським активізмом та професійним лобізмом, пошук точок дотику та визначення меж.

Конференція відбудеться у м. Києві, 22-23 квітня 2008 р. за адресою - вул. Володимирська, 55, конференц-зал НАН України.

З питань отримання детальнішої інформації, а також з питань реєстрації на конференцію, звертайтеся до оргкомітету. Учасники з регіонів у кількості 25 осіб будуть відібрані на конкурсній основі, їм будуть відшкодовані транспортні видатки та передбачено поселення.

Усі учасники конференції забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням безкоштовно.

Час роботи конференції 22-го квітня – з 10 до 18.00, 23 квітня – з 9 до 14.00. Усім учасникам, що зареєструються до участі у конференції, буде надіслано програму та визначитися з повідомленням чи запитаннями, які він хоче поставити на конференції.

Матеріали конференції будуть систематизовані та видані окремим електронним та друкованим виданням. Організаційний комітет конференції: ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»
Контактна особа: Олександр Солонтай
Тел.: 8-050-372-51-00, Е-mail: oleksandr.solontay@gmail.com

Фонд Фрідріха Еберта, Регіональне представництво
в Україні та Білорусі (01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 34)
Контактна особа: Тарас Михальнюк
тел./факс: 380 44 235-11-49, 235-52-77, 234-62-61
Е-mail: Taras.Mykhalniuk@fes.kiev.ua