весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/7/u_pershomu_kvartali_vikonano_byudzheti.htm
У першому кварталі виконано бюджети всіх рівнів! Одним із найприємніших повідомлень вчорашньої апаратної наради в Кіровоградській облдержадміністрації стала інформація про виконання бюджетів усіх рівнів за перший квартал цього року. Натомість, темпи проведення весняної толоки з благоустрою та озеленення області залишають бажати кращого, - повідомляє канал "Кіровоград".

За підсумками трьох перших місяців року по наповненню бюджетів усіх рівнів область досягла певного успіху. Це означає, що виконано бюджети усіх рівнів. Але, разом з цим, це ще не означає, що усі території справились з поставленими завданнями. Серед аутсайдерів названо міста обласного підпорядкування, які не дотягли до необхідних показників.

Поряд з наповненням бюджетів, сьогодні головним є питання і проведення весняно-польових робіт. Ранніми ярими зерновими вже засіяно понад половину площ. Якщо погода не зіпсується, запевняють аграрії, то польові роботи підуть ще швидше. Тим більше, що агропідприємства стовідсотково забезпечені насіннєвими і паливно-мастильними матеріалами та мінеральними добривами. Вирішено питання і кредитування сільгосппідприємств.

А от ситуація із проведенням місячника із благоустрою та озеленення області не така оптимістична. Благоустрій в області триває досить мляво. Стан із прибиранням територій незадовільняє виконуючу обов»язки першого заступника голови облдержадміністрації. Світлана Негода говорить, що проїхалась декількома районами і не побачила жодного зрушення: сміття на кожному кроці. А на папері ж навпаки – робота кипить.

Світлана Негода дає доручення усім службам перевірити де прибирають і як прибирають, де і скільки висаджено зелених насаджень і чи відповідає це виділеним коштам. Вже у середу говоритимуть на цю тему більш детально та питатимуть більш суворо.