весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/7/do_velikodnja_kirovogradshina_maye.htm
До Великодня Кіровоградщина має "сяяти"! Сміття й чагарники обабіч доріг, звалища побутових відходів – усе це має бути прибрано, як у добрих господарів, ще до Великодня. Таке завдання було поставлене керівникам районів обласною владою. То ж робота у цьому напрямку триває, - повідомляє сайт КОДТРК.

Ще дорогою до Малої Виски видно – робота кипить. На заклик обласної влади про весняне прибирання відгукнулись усі. Працівники Оникіївського лісництва готують місцину для відпочивальників. Хоч і нарікають – сміття з кожним роком більшає.

Долучились до роботи й працівники Маловисківської райради. Де неквапно, а де активніше виконують вказівку з області – прибрати район до Великодня. Хоч, кажуть, і без неї організували б толоку. Це вже стало традицією.

Так само гаряче й в самому райцентрі. Куди не кинь оком – кругом люди з віниками й лопатами. Хоч, як видно, не до всіх закутків дійшли ще руки. Тим часом, кипить робото й обабіч дороги, яка веде до Новомиргорода. Тут, каже голова райдержадміністрації, теж не сидять, склавши рук.

Завзято працює над благоустроєм райцентру міський голова. Розповідає, допомагають у цьому всі. Крім прибирання нині роблять ще одну велику справу – готують місце під висадження нового парку. Минулого року до дня міста новомиргородцям зробили подарунок – дитячий майданчик. Саме біля нього розіб'ють нову оазу.

Звісно, є ще місця, де не все ідеально й тут, але вже за день-другий ніяке сміття на око новомиргородцям і гостям міста не потрапить, упевнений міський голова.