весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/7/170_nezakonnih_postanov_skasuvala.htm
170 незаконних постанов скасувала прокуратура Кіровоградщини! За інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області , з початку року прокуратура відновила права 170 мешканців міста та області! Їх було незаконно притягнуто до адміністративної відповідальності.

Права 170 жителів міста та області відновлено прокуратурою шляхом скасування незаконних постанов про притягнення до адміністративної відповідальності. За допущені порушення конституційних прав громадян унаслідок неправильного застосування норм адміністративного законодавства за документами прокурорського реагування дисциплінарні стягнення накладені на 106 посадових осіб правоохоронних і контролюючих органів.

За словами старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням адміністративного законодавства прокуратури області Алли Гельбак стосовно правоохоронців та контролерів, які свідомо порушували закон, роблячи показники за рахунок складання щодо громадян фіктивних протоколів про адміністративні правопорушення, порушено дві кримінальні справи, ще одну справу порушено за фактом вилучення речових доказів та не складання матеріалів щодо вчинення адміністративного правопорушення.