весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/6/u_kirovogradi_vidkrivsja_pershii_irlandskii.htm
У Кіровограді відкрився перший ірландський паб! Такого в Кіровограді ще не було - cправжній ірландський паб, де можна пограти в дартс, подивитися спортивні програми на великому екрані, і ясна річ — випити (ірландського пива, ірландського віскі, ірландського лікера або кавки, як ви здогадалися, теж ірландської) та закусити (ну ви вже, напевне, зрозуміли, що традиційними ірландськими закусками).

Ласкаво просимо в «Шон О'Брайан« — перший ірландський паб у Кіровограді!

Тільки там справжній розливний Guinness. А крім нього — інші популярні сорти ірландського пива, віскі та лікерів. А ще у нас можна скуштувати пивні коктейлі «Гіннес-лайм«, «ірландська глибинна бомба« та «ірландська катастрофа«.

А міцніше? Звичайно ж, ірландський віскі! Той самий, який Whiskey, а не Whisky. Ароматний напій, відомий з XII сторіччя. Втім, є легенда, що перший віскі виробив Святий Патрик, покровитель Ірландії. І відбулося це ще в VI сторіччі!

Що ж стосується музики - то тут усе просто: ніякої попси. Тільки Правильна Кельтська Музика. Бретонська, наприклад. Але насамперед, звичайно, ірландська.

Ми працюємо з 12:00 та до останнього відвідувача. Заходьте в гості до Шона О'Брайана - і будьте як вдома!
Адреса: Україна, Кіровоград, вул. Василини, 42
sean@pub.kr.ua