весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/6/startuye_proekt_ukrayina_sogodni.htm
Стартує проект «Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток»! Протягом квітня-травня Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» реалізує проект «Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток» від. Головна мета проекту: використання інтелектуального потенціалу молоді для розробки концепції «економічного ривка» через проведення конкурсу на найкращі орг-проекти та наукові роботи щодо економічної стратегії розвитку, реалізація найкращих проектів шляхом інвестування ресурсів бізнес-структур та пропозицій державі, розробка пропозицій для Стратегії України на 2010-2020 роки.

Даний проект є реакцією здорових сил суспільства на сучасну кризу як виклик суспільству та економіці при відсутності у правлячої верхівки системного розуміння соціально-економічного становища країни та переваги егоїстичних мотивацій. Співорганізаторами проекту виступили: інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України, ВМГО «Народно-демократична ліга молоді», Голова правління Українського фонду миру Л.П. Супрун.

Учасниками цього проекту виступлять студенти економічних та інших спеціальностей, аспіранти, наукові співробітники, молоді підприємці та творча молодь. До учасників висуваються певні вимоги щодо написання конкурсних робіт, головна тема яких: «Практичний організаційний план змін української економіки». Проети будуть оцінювати група експертів, що складаються з авторитетних осіб у різних галузях: економіці, бізнесі, управлінні, науці, громадському русі.

Переможці конкурсного відбору приймуть участь в оргдіяльнісній грі з проблемним завданням: «Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток».

Фіналом проекту буде проведення молодіжного економічного саміту, як презентація напрацювань гри, створення комунікативної основи з бізнесом та ЗМІ за участі топових іноземних та вітчизняних бізнес-гуру та експертів.