весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/6/peduniversitet_organizuvav_den.htm
Педуніверситет організував день відкритих дверей! У пятницю, 3 березня, в обласній філармонії Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка організував для учнів 10-11 класів обласного центру та Кіровоградщини День відкритих дверей. В заході взяла участь виконуюча обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації Світлана Негода, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

До уваги школярів у фойє філармонії презентувалися кожен із восьми факультетів педуніверситету: психолого-педагогічний, мистецький, природничо-географічний, філологічний, історичний, фізико-математичний, факультет іноземних мов та факультет фізичного виховання. Учні мали змогу переглянути кращі творчі роботи та наукові праці студентів, навчальні посібники, брошури, фотовиставку та відеопрезентацію закладу.

Та найяскравіше представили свій факультет студенти мистецького факультету, приготувавши разом з ансамблем «Пролісок» під керівництвом професора Анатолія Короткова неперевершені концертні номери.

Під час урочистого заходу ректор Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка Григорій Клочек зазначив, що сьогодні заклад святкує День університету, оскільки 12 років тому цей навчальний заклад було перейменовано та надано статус державного. Також він додав, що очолюваний ним заклад єдиний в області, що має четвертий рівень акредитації. До речі, викладацький склад університету складає близько 500 викладачів, 44 професори, 234 кандидатів наук, а навчається у ньому приблизно 6,5 тисяч студентів.

«Ваш університет має красиву і красномовну біографію, міцні традиції і добру репутацію не лише на Кіровоградщині. Ваш професорсько-викладацький склад, студентська громада – це інтелектуальна та культурна окраса Кіровоградщини. Адже не кожен столичний заклад може гордитися такими художніми колективами, яскравим мистецьким факультетом» - наголосила у своєму вітальному слові Світлана Негода.
Звертаючись до школярів, виконуюча обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації закликала усіх, хто мріє про святу і величну учительську професію, здобувати її у Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка, адже професія учителя, глибоко і змістовно покликана служити державній справі – вихованню підростаючого покоління.