весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/6/mikola_kravchenko__lyudina_sho_viddala.htm
Микола Кравченко – людина, що віддала 25 років свого життя філармонії! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , днями Микола Кравченко, заслужений діяч культури України, директор Кіровоградської обласної філармонії відсвяткував ювілей - 25 років виповнилось з того моменту, як Микола Іванович став директором знаної і поважної, як на Кіровоградщині так і за її межами, філармонії.

Сьогодні важко повірити, що діяльність цього закладу, котрий, без перебільшення, вважається одним із кращих в Україні, доводилось починати з чистого аркуша - зазначає "Народне слово" . На мистецькі заходи, без яких уже не уявити духовного життя області, приходило кілька десятків глядачів. Нині ж аншлаг на філармонійних концертах – звичне явище, на виступи артистів з нетерпінням чекають і дорослі, й малі.

Антоніна Червінська, народна артистка України, художній керівник і солістка Академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії:

- Ми майже одночасно прийшли з Миколою Івановичем працювати до філармонії. Це специфічний заклад, бо артисти – немов малі діти, незалежно від віку, звання і любові публіки. Незважаючи на посаду, цей унікальний керівник ніколи не ставить себе вище за артиста, якого він називає Його Величністю Артистом. Такого ставлення до колег я не бачила більше ніде.

Анатолій Кривохижа, народний артист України, засновник та художній керівник заслуженого самодіяльного ансамблю танцю «Ятрань»:

- У минулі часи оцінювали ділові якості людини в рамках тогочасної ідеології. Таких діячів висували по партійній лінії: коли він завалить одну справу, його пересували на іншу посаду й так далі. Але були й особистості (і Микола Іванович належить до їх когорти), які працювали на своєму місці. Сьогодні про таких кажуть: природою наділений якостями лідера, але існує народне поняття хазяїна, якому Микола Іванович відповідає якнайбільше. В цьому слові є все: і його ставлення до мистецтва, до людей, до справи, без огляду на ідеологію чи інші життєві обставини. Авторитет Миколи Кравченка настільки високий, що іноді буває досить одного посилання на його ім'я, щоб вирішити будь-яке питання.

Медіа-група «весь Кіровоград» , приєднується до всіх цих гарних слів та бажає Вам, Миколо Івановичу, гарних та довгих літ творчої праці.