весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/6/kirovogradci_vdalo_vistupili_u_dnipropetrovsku.htm
Кіровоградці вдало виступили у Дніпропетровську на змаганнях зі скелелазіння! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , вдало виступили на Всеукраїнських змаганнях зі скелелазіння «Золота ящірка», що завершилися у Дніпропетровську динамівці, кіровоградські вихованці ДЮСШ №1 та обласного центру альпінізму й скелелазіння.

Зокрема серед дівчат 1992-1993р.н. Марія Храмалюк посіла І місце у змаганнях на швидкість та була другою у змаганнях на складність. Поміж юніорів 1990-1991р.н. Юрій Побережець - І швидкість, ІІІ складність. Порадували своїми виступами також Катерина Романова – І складність, ІІ швидкість; Тетяна Дудніченко – ІІІ складність. Хочеться відзначити також 9-річного Богдана Сергійчука, для якого ці змаганнях стали другими у сходженні до спортивного Олімпу. В лютому на перших у своїй спортивній кар'єрі змаганнях він одразу зійшов на п'єдестал. Цього разу став за крок до здобуття нагороди, посівши 4-е місце.

Як зазначив голова обласного центру альпінізму й скелелазіння Микола Побережець, за нагороди боролися 208 спортсменів з 12 регіонів України. Після нового року відбулося пересортування груп відповідно до віку спортсменів і вже складаються нові претенденти до складу збірної України. Це – перший етап змагань, перед визначенням учасників Чемпіонату світу з і скелелазіння. З кожної вікової групи серед першої четвірки визначатимуть склад збірної. До неї вже потрапили наші спортсмени Марія Храмалюк та Юрій Побережець, маємо ще двох претендентів – Михайла Масла та Євгена Козака. Незабаром відбудеться чемпіонат України, де остаточно визначать тих, хто поїде представляти Україну на міжнародній арені.

Переглянути фото можна тут