весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/30/viznacheno_perelik_navchalnih_zakladiv.htm
Визначено перелік навчальних закладів за якими стежитимуть громадські спостерігачі! Цьогорічна вступна кампанія в Кіровограді не пройде без громадських спостерігачів. Разом з абітурієнтами вони завітають до приймальних комісій трьох провідних вищих навчальних закладів міста. Але не для вступу, а для моніторингу.

Досвід та результати проведення громадського спостереження за вступною кампанією 2008 року надихнули Творче об'єднання «ТОРО» не залишати без уваги вступ 2009. Адже такий спосіб участі громадськості в управлінні державними справами можна вважати одним із найефективніших. Саме цей тип взаємодії влади та громади є принципово двостороннім та відкриває шлях реального партнерства. Тому організація проведення моніторингу вступної кампанії передбачає формування відповідних стосунків з адміністраціями вищих навчальних закладів. Серед вищів Кіровограду, для проведення громадського спостереження за вступною кампанією було обрано лише три. Однин із яких є єдиним у місті та регіоні вищим правничим навчальним закладом. Після проведених перемовин ректорати університетів та інституту надали згоду на проведення моніторингу роботи приймальних комісій під час вступу.

Для юридичного оформлення взаємодії громадських спостерігачів та приймальних комісій були розроблені угоди про співпрацю, та робочий план співпраці, які і були підписані обома сторонами. Таким чином вступ до Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка, Кіровоградського національного технічного університету та Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ, буде проходити під пильним оком громадськості, пише Володимир Бочаров-Туз. координатор моніторингових програм, ТО «ТОРО»