весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/30/vidrazu_pislja_mitingu__u_dendropark.htm
Відразу після мітингу - у Дендропарк на фестиваль! Першого травня о 10.30 у кіровоградському Дендропарку розпочнеться Міжнародний дитячий фестиваль пісні і танцю "Об'єднаймо дітей мистецтвом!"

Понад тридцять колективів зі всієї України, а також із Сербії, Угорщини та Португалії приїздять до Кіровограду на запрошення організатора фестивалю - керівника дитячої хореографічної студії "Аеліта" Олександри Ткаченко

У п'ятницю 1-го травня концертна програма триватиме у Дендропарку - з 10.30 до 18.00 на головній сцені парку виступлять всі колективи - і танцюристи, і співаки. Це буде урочисте відкриття фестивалю, яке стало можливим завдяки підтримці Корпорації "XXI століття".

Що стосується інших партнерів і друзів, то за словами спів-організатора свята Світлани Гаращенко, керівника "Фундації Регіональних Ініціатив", їх цього року було багато, як ніколи. Це і Відділ сім'ї та молоді міськради, під егідою якого проходитиме фестиваль, і Державна Льотна Академія України, у БК "Авіатор" якої відбуватимуться майстер-класи, і страхова компанія "Брокбізнес", і рекламне агентство "Антураж-А", керівництво якого сприяло друку поліграфічної та сувенірної продукції, і кафе "Камелія", і торгівельний відділ "Світ танцю" (у ТЦ "Лісова пісня"), і мобільний оператор "Life", і магазин "Квітка" та журнал "Ланруж", і компанія "Імперія Смаку", що пригощатиме дітей на пікніку!

Тож, у п'ятницю, відразу після мітингу, чекаємо всіх у Дендропарку - на чудовій фестивальній програмі Об'єднаймо дітей мистецтвом!"

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

П'ятниця, 1 травня 2009 року
10.30 - Відкриття фестивалю –
святковий концерт учасників у Дендропарку
18.00 - Завершення концерту. Відпочинок всіх у парку!

Субота, 2 травня 2009 року
09.00 - Від'їзд колективів-учасників на Хутір Надія
10.00 - Екскурсія до музею Тобілевича, до музею Хореографії
13.00 - Пікнік, гра серед учасників колективів «Пошук скарбів»

Неділя, 3 травня 2009 року
09.00 - Майстер-класи (народна та сучасна хореографія) – БК «Авіатор»
16.30 - Парад колективів вулицями міста
17.00 - Гала-концерт, закриття фестивалю, нагородження колективів-учасників.

КОНТАКТИ: Олександра Ткаченко
e-mail: aelita2007@ukr.net
Довідки за телефоном: 8 (0522)243497 або 8-066-7929444