весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/30/vakcini_vid_svinjachogo_gripu_ne_isnuye.htm
Вакцини від свинячого грипу не існує: Кіровоградщина на сторожі! «Про ситуацію в Кіровоградській області у святкові дні тричі на день мені доповідати», - таку вказівку на сьогоднішньому засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії, на якій розглядалося питання щодо заходів по недопущенню занесення і поширення на території області захворювання людей свинячим грипом, дала Світлана Негода, виконуюча обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації.

Федір Чорний, головний санітарний лікар в Кіровоградській області прокоментував події, що відбуваються нині у світі зі свинячим грипом: «Ситуація розвивається дуже стрімко. В світі вже померли 200 осіб від свинячого грипу, більше 2 тисяч хворих».

Але найбільше насторожує той факт, що в сусідній з нами державі Польщі вже теж зафіксовано 3 випадки хворих.

Тож, кожен має пам'ятати, що свинячий грип не передається через м'ясо тварини, що якщо воно правильно приготоване. Заразитися можна повітряно-крапельним шляхом: здоровій людині від хворої. Симптоми у хвороби такі ж, як і при звичайному грипі. Інкубаційний період - до 7 днів.

На даний момент вакцини проти свинячого грипу не існує! Вчені та медики усього світу об'єднуються задля спільного пошуку ліків. Можливо, це навіть станеться сьогодні або завтра, однак людям не завадить бути на сторожі.