весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/30/v_kirovogradi_stvoreno_poliklinichne.htm
В Кіровограді створено «Поліклінічне об'єднання міста»! За інформацією прес-служби Кіровоградської міськради , рішенням Кіровоградської міської ради створений комунальний заклад «Поліклінічне об'єднання м. Кіровограда», про це на прес-конференції повідомила начальник управління охорони здоров'я Любов Пивоварчук.

За її словами, реорганізація закладів охорони здоров'я має на меті наступні заходи:

- передача новоствореному комунальному закладу «Поліклінічне об'єднання м. Кіровограда » функцій по амбулаторно-поліклінічній допомозі 1-ої міської лікарні та Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги дасть можливість керівнику здійснювати ціленаправлене керівництво закладом, що в свою чергу вплине на розвиток денних стаціонарів, профілактиці захворювань та диспансеризації населення, наближення первинної медичної допомоги до пацієнта, зменшить вартість лікування за рахунок стаціонарозамінюючих технологій, обумовить ефективне використання кадрового резерву та матеріальних ресурсів.

- одна поліклініка міста буде виконувати роль базової, а інші будуть діяти в амбулаторно-поліклінічному режимі. Новостворене Поліклінічне об'єднання м. Кіровограда розпочало свою роботу з 1 квітня 2009 року.