весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/30/na_kirovogradshini_vikrito_zlochinnu.htm
На Кіровоградщині викрито злочинну групу, яка виготовляла «самопал»! У Кіровограді 24 квітня цього року за матеріалами СБУ органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.28, ч.2 ст.204 та ч.2 ст.216 Кримінального кодексу України стосовно учасників злочинного угруповання, які налагодили незаконне виробництво та реалізацію горілчаних виробів.

За інформацією прес-центру СБ України , встановлено, що до складу угруповання входили директор та начальник виробничої зміни одного з олександрійських підприємств, яке спеціалізується на виготовленні лікеро-горілчаних виробів. Зловмисники розливали розбавлений спирт, який постачав їм бізнесмен з Полтавщини, по пляшках у цехах підприємства, використовуючи спеціалізоване обладнання. Контрафактну продукцію зберігали у складських приміщеннях заводу.

Співробітники СБ України затримали зловмисників, коли вони намагались уночі вивезти вантажівкою 28 тисяч пляшок контрафактної горілки з території підприємства. У ході обшуку в складських приміщеннях правоохоронці вилучили понад 30 тисяч підроблених акцизних марок. Учасники угруповання планували реалізувати «саморобну» горілку через торгівельну мережу в Кременчуці та Криму.