весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/30/jak_dopomogi_ditjam_z_vadami_zoru.htm
Як допомоги дітям з вадами зору?! Представництво Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» заплановано проведення 4-ої Всеукраїнської благодійної акції допомоги дітям з вадами зору «Почуйте всі!» у 2009 році.

Акція відбудеться з 4 по 10 травня 2009 року в Кіровоградській області, під час якої волонтери проведуть суспільний збір коштів на закупівлю медичного обладнання у Кіровоградську обласну дитячу лікарню (офтальмологічне відділення) для безкоштовного обстеження дітей області з вадами зору.

Зір – одна з головних фізіологічних функцій сенсорної системи людини, за допомогою якої сприймається 80-90 % інформації навколишнього світу. Ця функція необхідна не тільки для повноцінного існування людини, а і для естетичного сприйняття світу, реалізації прагнень, виконання високоточних робіт тощо.

Метою Акції є порятунок життя і здоров'я дітей області та привернення уваги громади через співпрацю органів влади та громадських організацій за принципами прозорості, простоти, всебічного контролю і публічного звітування.

Акція « Почуйте Всі!» проходитиме у два етапи:
1) з 4 по 8 травня 2009 року - у навчальних закладах, лікарнях, організаціях та установах;
2) з 9 по 10 травня 2009 року - фінал на вулицях міста та області.

Запрошуємо всіх на благодійний концерт присвячений фіналу акції: «Почуйте Всі!», який відбудеться 10 травня о 15.00 у Дендропарку!