весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/30/cogo_roku_medichni_dovidki_ne_dopomozhut.htm
Цього року медичні довідки не допоможуть випускникам стати студентами! Область до незалежного оцінювання готова, проблемних питань немає. Так звучали відповіді керівників управлінь освіти практично кожної області України під час селекторної наради, що відбулась сьогодні в студії ВАТ "Укртелекому".

Селекторна нарада Міністерства освіти і науки України була присвячена питанням проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2009 році.

Ельза Лещенко, начальник управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації відзвітувала, що Кіровоградщина в повному обсязі готова до оцінювання.

Керівники структурних підрозділів також отримали інформацію, що цього року звільнення від оцінювання за медичними довідками не буде так, як в минулому році їх було занадто багато, а більшість були «липовими».

Лише якщо випускник зареєструється на оцінювання, але в той день не з'явиться з вагомої причини, наприклад, через різке погіршення стану здоров'я, він зобов'язаний надати медичну довідку з підписами трьох лікарів. Тоді він матиме можливість написати тести в інший день.

У випадку, якщо випускник навіть не буде зареєстрований для оцінювання, жодна довідка розглядатися не буде. Цього року поняття «хворий» не існуватиме, лише поняття «інвалід».

А сертифікати за якими можна буде вступати до вищих навчальних закладів випускники отримають 25 червня.