весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/3/novii_turistichnii_sezon_na_kirovogradshini.htm
Новий туристичний сезон на Кіровоградщині відкрито! Минулого тижня у Міжнародному виставковому центрі відбулася п'ятнадцята Ювілейна міжнародна виставка «UITT 2009: Україна – подорожі та туризм». Організатори виставки – компанії «Прем'єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc. (Великобританія).

Кореспонденту сайту «весь Кіровоград», за сприяння кіровоградської туристичної фірми «Анастасія» (керівник – Олександр Середа), теж пощастило потрапити на виставку і дізнатися багато цікавого, про що і хочеться розповісти читачам. Зокрема, що міжнародна виставка "UITT 2009: Україна – подорожі та туризм" проводиться в Україні з 1994 року, і у 2009 році відзначає своє п'ятнадцятиріччя. За час свого існування експозиція виставки розширилася в кілька разів, і сьогодні проект по праву вважається провідною професійною туристичною виставкою міжнародного масштабу.

Виставка "UITT" – це традиційне щорічне місце зустрічі туристичних операторів, авіакомпаній, тур агентств, національних і регіональних туристичних комітетів, страхових компаній, готельних і курортних комплексів. Виставка розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних поїздок у різні кінці світу, і закінчуючи послугами авіаперевезень, продажем залізничних квитків, розміщенням та бронюванням готелів, організацією конференцій, семінарів, інсентів-турів. В цілому у виставці взяли участь 550 компаній з 49 країн світу, включаючи національні стенди Австрії, Болгарії, Греції, Грузії, Домініканської Республіки, Єгипту, Ізраїлю, Індонезії, Йорданії, Іспанії, Італії, Кіпру, Кореї, Куби, Лівану, Малайзії, Словаччини, Словенії, Таїланду, Тунісу, Туреччини, Франції, Хорватії, Чеської Республіки.

Детальніше про виставку читайте тут.