весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/3/_blagodiina_akcija_pogljad_u_maibutnye.htm
Благодійна акція «Погляд у майбутнє» пройде у квітні в Кіровограді! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , у квітні, а точніше 16 квітня в приміщенні обласної Кіровоградської філармонії пройде Благодійна акція «Погляд у майбутнє»!

Мета її сприяння суспільній інтеграції та психолого-педагогічній реабілітації дітей-інвалідів та їх матеріальна підтримка, проходить в рамках Всеукраїнського фестивалю дизайнерів-початківців «Пори року». Цей Всеукраїнський фестиваль є традиційним і проводиться у Кіровограді з 2004 року – повідомляє Олександр Працков , виконавчий директор з соціальних програм КООІКГОІ.

Організатори акції - Кіровоградська обласна організація інвалідів «Конфедерація громадської організацій інвалідів» та модельна агенція «РІМО» за підтримки управління у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації, відділу сім'ї та молоді виконавчого комітету Кіровоградської міської ради.

Акція відбудеться 16 квітня 2009 року в приміщенні обласної Кіровоградської філармонії. У рамках акції проводиться благодійний аукціон творчих робіт (образотворчого, декоративно-ужиткового характеру) дітей-інвалідів, кошти з якого будуть передані сім'ям, в яких є діти з обмеженими фізичними можливостями, а також сценічне шоу «Діти допомагають дітям», у якому для присутніх у залі філармонії дітей-інвалідів виступатимуть творчі колективи міста та області.

Складовою частиною акції є Всеукраїнський фестиваль дизайнерів-початківців «Пори року», в якому беруть участь студенти вищих навчальних закладів Кіровограда, а також почесні гості міста та фестивалю: заслужений діяч мистецтв України Уваркіна Галина Михаліївна, відомий український стиліст Юрій Царьов, відомий український модельєр Санатан, а також відомі українські дизайнери з Києва, Львова та інших міст держави.

Кошти, зібрані під час організації й проведення акції, та цінні подарунки передаються сім'ям, у яких є діти з обмеженими фізичними можливостями.

Організаційний комітет акції просить всіх, хто за велінням серця і порухами своєї душі готовий прийти на допомогу своєму ближньому, долучитися до проведення благодійної акції та, по можливості, надати матеріальну підтримку.

Контактний телефон: 8099-327-63-64