весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/29/akcija_pochuite_vsi_znovu_na_kirovogradshini.htm
Акція "Почуйте всі" знову на Кіровоградщині! Кілька днів тому в обласній державній адміністрації відбулася спільна прес-конференція начальника управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Сергія Пастернака, регіонального представника Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Юлії Мархель, координатора акції «Почуйте Всі!» Андрія Дороганя та завідувача офтальмологічним відділенням обласної дитячої лікарні, головного дитячого офтальмолога області Олександра Кучерявого, присвячена проведенню обласної акції зі сприяння у лікуванні та реабілітації дітей з вадами зору, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Юлія Мархель повідомила, що у Кіровоградській області з 4 по 10 травня стартує 4-та Всеукраїнська благодійна акція «Почуйте Всі!», в рамках якої традиційно відбуватиметься збір коштів на закупівлю медичного обладнання для дитячої обласної лікарні офтальмологічного відділення. Наприклад, за підсумками минулого року, лише в нашій області вдалося зібрати 34 тисячі гривень, на які було закуплене медичне обладнання для діагностики зору – офтальмоскоп. Для дітей, яким необхідна ця діагностика – її роблять безкоштовно.

Ще у 2006 році в Україні був заснований фонд «Серце до серця» основна мета якого порятунок дитячих життів та вирішення нагальних для підростаючого покоління проблем. Саме цією організацією і було започатковано проведення благодійної акції «Почуйте Всі!», яка вже встигла набути Всеукраїнського статусу. Саму ж ідею проведення благодійних акцій, її організатори перейняли у своїх польських колег, де подібні заходи відбуваються вже 17 років.

Організатори акції планують зібрати кошти у два етапи:

з 4 по 8 травня в державних установах, бізнесових колах, навчальних закладах;

9 та 10 травня на людних вулицях обласного центру та населених пунктів області.

Гроші будуть збирати понад 500 волонтерів (школярі, студенти).

У рамках благодійного заходу 10 травня о 15 годині на площі Кірова понад 100 волонтерів та всі бажаючі вишукуються у «Живі серця», а у дендропарку з 15 до 22 години відбудеться благодійний концерт.

Неабияку підтримку вже не перший рік учасники акції відчувають від держави, зокрема у цьому році до проведення заходів на Кіровоградщині залучені управління у справах сім'ї та молоді, управління освіти і науки, управління культури і туризму, управління охорони здоров'я облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія.