весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/28/vchora_diti_kirovogradshini_namagalisja.htm
Вчора діти Кіровоградщини намагалися повірити у себе! Вчора у Кіровограді пройшов обласний фестиваль для дітей з вадами здоров'я «Повір у себе». Цей захід уже протягом одинадцяти років виявляє та підтримує юні таланти серед дітей з особливими потребами. Тема цьогорічного заходу - «Це моя Батьківщина». Як виявляли свої почуття до рідного краю юні учасники, бачили кореспонденти каналу "Кіровоград".

Участь у фестивалі «Повір у себе» беруть творчо-обдаровані діти з вадами здоров'я від восьми до 18 років. З кожним роком – розповідають організатори – не лише більшає кількість бажаючих продемонструвати свій талант, а й зростає рівень їх майстерності. Цьогорічний захід об'єднав 46 учасників з багатьох районів області.

Сьогодні кожний з учасників відчував себе справжньою зіркою. Відношення до рідного краю вони розкривали по-різному: читали вірші, співали, грали на різних музичних інструментах, проявляли свої акторські здібності, танцювали. Крім виступів, учасники підготували ще й творчі роботи: малюнки, вишивки, аплікації, іграшки, виготовлені власними руками та інші справжні шедеври мистецтва. До фестивалю готувалися серйозно і відповідально. Та хоч від хвилювання дехто забував слова, щирість і душевність цих юних талантів створили справжню святкову атмосферу. Кожний виступ глядачі підтримували щирими оплесками.

Та на цьому знайомство з учасниками не закінчувалося. Організатори намагалися якнайширше розкрити здібності кожної дитини. Розпитували про мрії, навчання, захоплення. Батьки учасників кажуть, що для їхніх дітей – це прекрасна нагода не лише проявити себе, розширити коло друзів, а й можливість розвивати свій талант далі.

Кожна дитина сьогодні не залишилася не поміченою. Усі отримали подарунки, грамоти та грошову премію.