весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/28/na_kirovogradshini_vilucheno_rekordnii.htm
На Кіровоградщині вилучено рекордний вантаж підробленої горілки! Комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Бар'єр», що проводиться співробітниками податкової міліції ДПА в області спільно зі працівниками УДАІ при УМВС України в області швидко почав давати результати, - повідомляє управління податкової міліції ДПА в Кіровоградській області.

Так, на автошляху Стрий – Знам'янка податківці затримали вантажний автомобіль марки «Renault». Згідно супровідних документів він перевозив з Дніпропетровської до Рівненської області горілку марки «Пшенична» в скляних пляшках ємністю 0,5л. кожна, загальною кількістю 22 500 штук. В ході перевірки встановлено, що товарно-транспортна накладна не відповідає вимогам нормативних документів, сертифікат відповідності не завірений мокрою печаткою, відсутнє посвідчення про якість алкогольних напоїв та копії ліцензій на право торгівлі лікерно-горілчаними виробами. Як засвідчили результати досліджень науково-дослідного інституту судових експертиз, вилучена рідина є дійсно алкогольним напоєм кустарного виробництва. За своїми фізико-хімічними показниками вона не відповідає вимогам держстандарту. Більш того, акт судово-медичної експертизи вбачає в ній речовину, яка є небезпечною для здоров'я людини, так як вміст супутніх сивушних масел перевищує встановлену норму. Акцизні марки, наклеєні на пляшки, – з явними ознаками підробки.

Продукція орієнтовною вартістю 340 тис. грн. вилучена з незаконного обігу та знаходиться на відповідальному зберіганні. Нині за даним фактом проводиться перевірка.

Взагалі з початку нинішнього року співробітниками податкової міліції ДПА в області вилучено з незаконного обігу 11 940 літрів лікеро-горілчаних виробів на загальну суму понад 350 тис. грн.