весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/28/borgi_po_kreditam_zmusili_listonoshu.htm
Борги по кредитам змусили листоношу пограбувати самого себе! Борги по кредитам змусили листоношу із містечка Новомиргород, що на Кіровоградщині, вигадати історію власного пограбування.

За інформацією ВЗГ УМВС України у Кіровоградській області, жінка, яка сумлінно пропрацювала у місцевому відділенні Укрпошти 15 років, через скруту і боргову залежність пішла на протиправні дії. Ще перед кризою вона взяла 2 споживчі кредити, а потім ще й постійно позичала гроші у знайомих. Наявні борги для неї стали непосильним тягарем.

У день, коли сталася пригода, своїх пенсій дехто із людей похилого віку так і не дочекались. Частина грошей, які листоноша отримала для виплати пенсій, перетворились на спокусу, від якої жінка відмовитись не змогла: близько 15 тисяч гривень забрала собі, а в міліцію заявила про те, що її пограбували. Аби все виглядало правдиво, листоноша придумала легенду, мовляв, двоє невідомих підлітків та дівчина сипнули їй в очі перцем, і поки вона приходила до тями, грабіжники поцупили сумку із грішми.

У ході перевірки даної інформації правоохоронці з'ясували, що насправді все було зовсім не так, як розповіла псевдо потерпіла. Жінці довелось зізнатися у скоєному. Вона пояснила, що гроші взяла, щоб розрахуватись з боргами. За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.