весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/27/v_kirovogradi_zafiksovano_aktivizaciyu.htm
В Кіровограді зафіксовано активізацію громадських спостерігачів! У той час, коли вищі навчальні заклади Кіровограду готуються до прийому абітурієнтів, в місті активізуються громадські спостерігачі.

Цього літа вони вирішили, відмовившись від відпочинку, прискіпливо проаналізувати роботу приймальних комісій під час вступу. Протягом всієї вступної кампанії вони не тільки будуть шукати корупціонерів а й перевірять ефективність та виконання відповідних законів, розповів сайту "весь Кіровоград" Володимир Бочаров-Туз

Проведення громадського моніторингу, як форми участі громадян в управлінні публічними справами вже давно довело свою ефективність. Тим більш в таких найбільш суспільно значущих сегментах діяльності влади, як отримання вищої освіти. Розуміючи користь громадського спостереження, як вкрай важливого механізму позитивного впливу громадськості на діяльність влади в інтересах громадян Творче об'єднання «ТОРО» ініціювало проведення громадського моніторингу вступної кампанії 2009 року. Тому й об'єднало громадських спостерігачів, які й будуть моніторити роботу приймальних комісій. Маючи значний досвід в сфері спостережень ТО «ТОРО» має намір продовжувати надавати громадянам неупереджену оціночну інформацію про перебіг та результати громадського моніторингу вступу до вищих навчальних закладів. У 2008 році на розсуд громадськості були представленні результати громадського спостереження тогорічної вступної кампанії. Цього ж року громадськість знову зможе слідкувати за перебігом вступної кампанії, адже свою згоду на роботу моніторів, під час вступу, надали три вищі навчальні заклади Кіровограда.