весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/27/nekomerciinii_mizhnarodnii_ditjachii.htm
Некомерційний міжнародний дитячий фестиваль пісні і танцю! Другий Міжнародний дитячий фестиваль пісні і танцю Олександри Ткаченко «Об'єднаймо дітей мистецтвом» відбудеться у Кіровограді 30 квітня – 4 травня 2009 року.

"Мета заходу - проведення у Кіровограді некомерційного дитячого вокально-хореографічного фестивалю у рамках культурного обміну дитячих колективів України та світу", - розповідає Олександра Ткаченко сайту "весь Кіровоград" Адже, за її словами, нині щоб взяти участь у фестивалях у нашій державі чи за кордоном, дітям треба платити вступні внески, гроші за участь у концертах та майстер-класах. А у Кіровограді все це відбуватиметься безкоштовно для дітей. Так само як безкоштовним буде вхід на концерт-відкриття та гала-концерт. Останній, за сприяння обласної державної адміністрації, має відбутися в обласній філармонії.

Організатори фестивалю - керівник студії хореографічного мистецтва «Аеліта» Олександра Ткаченко. Фестиваль відбуватиметься за підтримки заступника начальника відділу сім'ї та молоді Жанни Січкар під патронатом відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради та у партнерстві із багатьма дружніми структурами, організаціями, тощо. Зокрема, відкриття фестивалю відбудеться у кіровоградському Дендропарку, і участь у ньому візьмуть понад тридцять колективів із України, Сербії, Венгрії та Польщі.

Задачі фестивалю - формування позитивного іміджу міста Кіровограда як культурного центру України, а також реалізація молодіжної політики і підтримка творчо-обдарованої молоді та відбір танцювальних та вокальних колективів, чи сольних виконавців Кіровограда для організації гастрольних турів та творчих обмінів між колективами з України та світу.

"Наша задача - організація дитячого, молодіжного та культурного дозвілля у місті та заохочення різних верств населення Кіровограда до культурного розвитку", - говорить Олександра Ткаченко, і додає, що серед задач - встановлення дружніх та творчих зв'язків із міжнародними дитячими колективами, знайомство із найкращими творчими колективами, обмін досвідом роботи країн-учасниць фестивалю, підвищення професійної майстерності і кваліфікації керівників, педагогів, творчих колективів і виконавців, а також подальший розвиток хореографічної майстерності, традиційної народної культури!

Порядок участі у фестивалі:
1.У фестивалі беруть участь професійні та аматорські дитячі хореографічні та вокальні колективи, які надіслали заявку на участь та отримали офіційне запрошення. Вік учасників від 5 до 18 років. Колектив має підготувати 4 роботи, тривалість кожної має не перевищувати 5 хвилин. Заохочується народний жанр!
2.Заявку на участь у фестивалі необхідно направити за вказаними контактами. До заявки необхідно додати 2-3 фотокартки колективу у костюмах (в електронному вигляді) та біографічну довідку про історію колективу.
3.Заявки надсилати на е-меіл aelita2007@ukr.net або подавати до відділу сім'ї та молоді міської ради (Кіровоград, вул. К. Маркса,41 к.313, індекс: 25006).
4.Довідки за телефоном 8 (0522)243497 або 8-066-7929444
6.Фонограми: диски, записані у аудіо форматі та міні-диски
7.Колективам-учасникам необхідно мати власний транспорт!