весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/25/centr_elitnogo_konjarstva_diye_na.htm
Центр елітного конярства діє на Кіровоградщині! Покататися верхи на справжньому елітному коні для мешканців Ульяновського району тепер не проблема. У центрі конярства, який тут з'явився не так давно, утримуються тварини найкращих порід з відповідною родовідною. Підприємство зараз тільки розбудовується, однак його господарі вже сьогодня готові показати гостям чимало цікавого, пише канал "Кіровоград"

Зараз у центрі конярства крім жеребців утримується ще й 35 племінних маток. Деякі з них вже дали перше потомство. Малеча росте достойна своїх чистокровних батьків, адже за схрещуванням ведеться особливий контроль. А матеріал для нього везуть з різних куточків України, Росії і навіть Голандії. Вартість такого коня-аристократа - чимала і залежить від багатьох чинників.

Але в першу чергу кінь – це надійний і відданий товариш, переконаний заводчик Віктор Благодирь. Характер і вподобання кожної тварини він знає напам'ять. Ті, що мають у собі трохи східної крові – норовистіші, українська скакова відрізняється спокійним характером, тракененська – витриваліша. Але усім без винятку притаманні краса й граційність, прив'язаність до господаря. І, звичайно ж, любов до яблук і моркви.

У центрі конярства знайти собі можна не тільки друга, а й партнера у спорті. Коней тут готують у тому числі і для спортивних потреб.

Вже за два роки, говорить Віктор Благодирь, будівельні роботи будуть завершені повністю, а кількість коней зросте до двохсот, а то й більше. Однак вже тепер до Ульяновського району приїздять любителі покататись верхи з багатьох міст держави. Кожен бажаючий може отримати тут сідло для кінної прогулянки - в асортименті є навіть справжнє ковбойське!