весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/24/sho_robili_mediki_kirovogradshini.htm
Що робили медики Кіровоградщини останні кілька місяців? Медики Кіровоградщини під час сьогоднішнього засідання колегії підсумували результати свої роботи у першому кварталі 2009 року. Попри чималу кількість невирішених проблем, сфера охорони здоров'я може похвалитися деякими здобутками, - повідомляє канал "Кіровоград".

З початку року в області продовжено реалізацію низки заходів для покращення стану справ у сфері охорони здоров'я. Триває робота з розвитку мережі лікувально-профілактичних закладів, особливо у сільській місцевості, впроваджуються новітні технології. Серед головних позитивних показників за перший квартал – зменшення на Кіровоградщині випадків онкозахворювання та рівня дитячої смертності.

Гірша ситуація з туберкульозом та Снідом. ВІЛ-інфікованих в області з почату року побільшало на 108 осіб. Рівень захворюваності на туберкульоз фактично залишився незмінним, проте дещо збільшився серед дітей. Аби виявляти хворобу на ранніх стадіях, на Кіровоградщині у першому кварталі поточного року регулярно здійснювалися виїзди пересувного діагностичного комплексу та фахівців до районів та сіл. Про такі заходи в першу чергу проінформували заступника міністра охорони здоров'я, головного санітарного лікаря України Олександра Біловола, який взяв активну участь у роботі колегії.

Розглянули на колегії і питання імунопрофілактики населення. Поки що заплановані показники вакцинації особливо серед дітей, області виконати не вдається.

Зараз в області як і по всій Україні тривають заходи у рамках європейського тижня імунізації. Протягом цього періоду планують покращити ситуацію зі щепленнями та підвищити рівень інформованості населення про необхідність захисту від інфекційних хвороб.