весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/24/oblasnii_ditjachii_festival_povir.htm
Обласний дитячий фестиваль «Повір у себе!» пройде у Кіровограді! У понеділок, 27-го квітня 10.30 у приміщенні Кіровоградського обласного центру дитячо-юнацької творчості (Кіровоград, вул. Калініна, 36) відбудеться ХІ обласний дитячий фестиваль «Повір у себе» .

За інформацією сайту "весь Кіровоград", цього року тема фестивалю: «Це моя Батьківщина!» Фестиваль організовується та проводиться обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді облдержадміністрації спільно з Кіровоградською обласною організацією інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (СОІУ).

Як розповідає Сергій Подорожній, голова СОІУ, у рамках фестивалю його учасникам буде вручено грошові премії - за рахунок коштів, виручених під час благодійної VIP-вечірки "Красуні Кіровоградщини - дітям", що її проводила агенція "Стиль Моделс" та журнал "Ланруж". Сума зібраних коштів - 4 000 гривень!

До участі у фестивалі запрошено творчо-обдарованих дітей віком від 8 до 18 років з вадами здоров'я, що мають бажання поділитися радістю своєї творчості з оточуючим світом. Кожен учасник обласного фестивалю, а їх у цьогорічному фестивалі буде 46, у своєму концертному номері або у творчій роботі (поробці, малюнку, вишиванці, фотокартці, іграшці та ін.) розкриватиме тематику фестивалю.

Учасники концертної програми проявлятимуть свої творчі здібності у наступних жанрах: пісенному, музичному (гра на інструменті), хореографічному, художньому (читання власних віршів або прози) та інших жанрах.

Кожен учасник фестивалю отримає пам'ятні подарунки, грамоти учасника фестивалю «Повір у себе» та грошову премію.
По закінченню урочистої частини учасників фестивалю буде запрошено до святкового обіду.

В усьому світі діти з вадами здоров'я, як і будь-які інші діти, потребують турботи, захисту і уваги, однак така категорія дітей потребує її набагато більше. Тому обласний фестиваль «Повір у себе» направлений саме на реалізацію творчих здібностей і талантів дітей з особливими потребами, які мають унікальну можливість ще раз довести всім, що вони особливі, унікальні та звичайні діти.