весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/24/kirovogradski_sbushniki_vlashtuvali.htm
Кіровоградські СБУшники влаштували свято для дітей! Чудова пора весняних свят! Втім, як мовиться, хорошого ще ніколи не було забагато. Саме тому, в переддень Першого травня та Дня Перемоги співробітники управління Служби безпеки України в Кіровоградській області вирішили влаштувати ще одне свято, особливе, для дітей.

23 квітня на сцені Кіровоградської обласної філармонії юні хлопчики й дівчатка, батьки яких вдень і вночі стоять на сторожі безпеки рідної Вітчизни, отримали щасливу нагоду побачити дитячу культурно-розважальну програму «Під усіма вітрилами», її з успіхом представив естрадний театр ляльок Віктора Лібо, який є лауреатом міжнародних фестивалів. Півтори години посмішок і доброго настрою. А потім щире спілкування та ласування морозивом. Що ще треба дітям?

Насамкінець зауважимо, що яскраве дійство, яке запам'ятається малечі на все життя, стало можливим завдяки безкорисливій підтримці сусідів з Дніпропетровська, зокрема, начальника УСБУ Володимира Верхогляда та керівництва управління СБ України в Кіровоградській області.