весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/23/u_derzhavnomu_byudzheti_nemaye_zhodnoyi.htm
У державному бюджеті немає жодної копійки для чорнобильців! Столичні чиновники, про чорнобильців цього року, дійсно призабули. Фінансування жорстко урізали. На Кіровоградщину з державного бюджету цього року не надійде жодної копійки на придбання квартир і поки що ніяких грошей не надходило на безкоштовне лікування, - повідомляє канал "Кіровоград".

Цього року в обласному бюджеті на безкоштовне лікування постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС закладено близько 700 тисяч гривень. Якщо розподілити ці гроші на всіх, виходить – на одну людину вдень витратити можуть лише 48 гривень. Мінімальна ж денна потреба – 114. Начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Пастух говорить, чекають на кошти із Києва, але поки що марно. Ще одна проблема – житло. За законом, чорнобильці мають право на отримання квартири протягом одного року, в реальності ж, усе інакше – чекають по десять – п»ятнадцять років.

Кращі справи із пенсійним забезпеченням. Пенсії у постраждалих хоч і не захмарні, але виплачуються вчасно. Крім цього, з 1- ого квітня нинішнього року непрацюючим чорнобильцям - їх підвищили.