весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/23/miska_vlada_stane_blizhchoyu_do_organiv.htm
Міська влада стане ближчою до органів самоорганізації населення?! 24 квітня 2009 року в приміщенні Кіровоградської міської ради (за адресою: м. Кіровоград, вул. Карла Маркса 41, кім. 126) відбудеться експертне обговорення проекту Положення про органи самоорганізації населення. Участь у ньому візьмуть представники міської влади, депутатських фракцій, ініціативних громадян та органів самоорганізації.

Сьогодні систему місцевого самоврядування в Україні досить важко уявити без такого важливого компоненту як органи самоорганізації населення (органи СОН). Проте, нажаль, необхідно констатувати, що чисельні нормативно-правові акти, прийняті в нашій державі, поки що не відтворили у повному об'ємі систему правових норм, необхідну для ефективної роботи органів самоорганізації.

Виходячи з цього, більшість міських рад України змушені були самостійно виробляти власні «правила гри» щодо створення, діяльності та ліквідації органів СОН. Одним з таких механізмів є прийняття на місцевому рівні Положення про органи самоорганізації населення, яке дозволяє значно поліпшити умови для розвитку руху самоорганізації.

Проте далеко не всюди на місцевому рівні такі механізми вдалося впровадити. Зокрема, поки що у Кіровограді немає якогось місцевого документу, який би регламентував процедуру створення органів СОН міста.

Чи увійде Кіровоград до числа передових міст України, в яких місцева влада сприяє розвитку органів самоорганізації населення? Чи, можливо, залишиться осторонь?

Відповідь на це важливе питання місцевого самоврядування можна буде дізнатись вже під час експертного обговорення проекту Положення про органи самоорганізації населення.

Експертне обговорення проекту Положення про органи самоорганізації населення відбудеться 24.04.2009 року (п'ятниця) о 14.00 в приміщенні Кіровоградської міської ради. Чекаємо всіх за адресою: м. Кіровоград, вул. Карла Маркса 41, кім. 126

Довідково: Реалізація проекту «Самоорганізація: на шляху від влади до громади»стала можливою завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства». Метою проекту є створення умов для забезпечення участі мешканців міста Кіровоград у вирішенні питань місцевого значення, актуальних проблем місцевого розвитку шляхом створення в місті Кіровоград Центру розвитку локальної демократії задля підтримки органів самоорганізації населення.