весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/23/misjachnik_z_blagoustroyu_na_kirovogradshini.htm
Місячник з благоустрою на Кіровоградщині добігає кінця! Прибирання області продовжується. Тим більше, що не виметених закутків полишалось чимало в кожному районі – вважає голова облдержадміністрації Василь Моцний. Подивитись, як з поставленою задачею справились у Маловисківському, Новомиргородському й Новоархангельському районах він вирішив сам, - повідомляє канал "Кіровоград".

Місячник з благоустрою добігає кінця. Василь Моцний перевірити, як реалізовуються відповідні заходи вирішив особисто. Звісно, сказати, що все лишилось на тому ж рівні не можна, але зауважень голова облдержадміністрації висловив чимало. Не всюди ще доклали хазяйської руки. Керівники районів покладаються в основному на органи місцевого самоврядування сіл і міст. Крім того, однією з головних проблем залишається випалена після прибирань земля. Кострища, у яких спалюють зібране сміття і гілля призводять до нищівних наслідків.

Головний акцент у висновках від побаченого Василь Моцний зробив на впорядкуванні пам'ятних знаків, які вшановують подвиги у Велику Вітчизняну війну. Вже за кілька тижнів Україна відзначатиме 64-ту річницю визволення від фашизму. Зустріти це свято так – не припустимо, каже голова облдержадміністрації.