весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/22/v_tehuniversiteti_vidkrito_kutochok.htm
В техуніверситеті відкрито куточок пам'яті легендарного ректора! Круглий стіл на якому розглядалися актуальні питання регіональної історії та культури відбувся в Кіровоградському Національному технічному університеті. В його рамках було відкрито куточок пам'яті легендарного ректора навчального закладу Григорія Носова, - повідомляє канал "Кіровоград".

Активну участь у заході взяли студенти, які презентували низку матеріалів краєзнавчого та етнографічного дослідження, які стосувалися їх малої батьківщини та видатних земляків. Були представлені і комплексні проекти з історії української культури та головних її героїв. Одним із них є козак Мамай, образ якого викликав найбільший інтерес.

Організатори круглого столу сподіваються, що такі наукові пошуки студентів, які стосуються регіональної історії та культури, сприятимуть формуванню у них патріотизму та любові до рідної землі.

Головною ж подією круглого столу стало відкриття куточка, присвяченого пам'яті видатного ректора навчального закладу Григорія Носова, який відзначився чималими заслугами у розбудові тоді ще інституту сільськогосподарського машинобудування та формуванні його науково-педагогічного колективу.

У відкритому куточку представлені особисті речі Григорія Носова, які передала його донька, наукові нотатки та видані праці, фотографії з сімейного архіву і навіть піджак, у якому Григорій Носов приходив на лекції до студентів.