весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/22/v_kirovogradi_vilucheno_560_kg_nebezpechnoyi.htm
В Кіровограді вилучено 560 кг небезпечної свіжомороженої риби! Відтоді, коли держава перейшла до ринкової економіки, кожен з нас все частіше зустрічається з проблемою якості товарів, які купуються не лише на ринках міста, але й у мережі різноманітних маркетів. Провідні засоби масової інформації готують до уваги глядачів та читачів матеріали, які розповідають про те, як правильно вибрати той чи інший продукт для споживання. Та чи тільки покупець повинен перейматися якістю товарів?

Крім санітарних служб Кіровограда, які опікуються якістю товарів широкого вжитку, виявляє факти реалізації неякісних продовольчих товарів і податкова міліція. Так, під час спільної перевірки податкової міліції ДПА в Кіровоградській області та відділу ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів УМВС України в області в холодильних камерах складів, що належать одному з підприємців м. Кіровограда знайдено свіжоморожену рибу «аргентина» іноземного виробництва, термін зберігання та споживання якої вже давно закінчився. Та й об'єми простроченого товару вражають – майже 560 кілограм орієнтовною вартістю близько одинадцяти з половиною тисяч гривень – повідомляє Управління податкової міліції ДПА в області.

Гуртом і батька добре бити – говорить народна мудрість. Для того й об'єднують свої сили представники різних силових структур задля кінцевого результату – не тільки розкриття злочинних схем, але й збереження здоров'я та життя кожного громадянина. Тому неякісний товар утилізовано.