весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/22/ogolosheno_priiom_tvoriv_na_zdobuttja.htm
Оголошено прийом творів на здобуття премії В'ячеслава Чорновола! Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує прийом творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 р. № 979 «Про премію імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики», премія присуджується щороку до дня народження видатного громадського та політичного діяча – 24 грудня.
На здобуття Премії приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. За рішенням Комітету книги до розгляду не приймаються.

Можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб.

На розгляд Комітету подаються:

- клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);
- примірник публікації (твору) на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення: назва ЗМІ, номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо;
- копія паспорта, у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу.

Документи приймаються з 1 травня по 1 червня 2009 року.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення та радіомовлення України, тел./факс (044) 278-86-96.