весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/22/kirovogradski_inspektori_dai_pracyuvali.htm
Кіровоградські інспектори ДАІ працювали у посиленому режимі! З метою попередження ДТП та недопущення створення аварійних ситуацій на дорогах, працівниками ДАІ постійно проводиться профілактична робота на шляхах області. Як свідчить статистика, до набуття чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху» за добу інспектори ДАІ фіксували в середньому 30-35 фактів керування водіями транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння, після 17 листопада 2008 року ця кількість порушників знизилась до 20-25.

На свята співробітники Державтоінспекції працювали у посиленому режимі. Як наслідок, завдяки проведеним профілактичним заходам вдалося знизити кількість дорожньо-транспортних пригод та не допустити загибелі людей. Разом з тим, протягом вихідних на території Кіровоградщини інспекторами ДАІ задокументовано 1 869 порушень Правил дорожнього руху, 948 фактів перевищення швидкісного режиму, 142 – керування водіями транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння, 65 – порушення правил маневрування, 63 – правил переїзду перехрестя та 5 фактів створення аварійних ситуацій на шляхах області.

У ході відпрацювання було задокументовано 56 фактів порушення ПДР у частині руху транспортних засобів у пішохідній зоні м. Кіровограда (вул. Леніна).

За словами начальника ДАІ УМВС в області Олега Тарасенка, у питаннях правопорушень на шляхах області, які можуть призвести до травмування чи загибелі громадян, співробітники Державтоінспекції і надалі будуть діяти жорстко та принципово, адже збереження життя і здоров'я людей є першочерговим завданням працівників підрозділу.