весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/21/sho_planuyetsja_na_den_peremogi_u.htm
Що планується на День Перемоги у Кіровограді? Незабаром – День Перемоги. Міське керівництво визначило, які саме заходи відбудуться протягом передсвяткового тижня та безпосередньо 9 Травня, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Так, за традицією, влада привітає зі святом ветеранів, які перебувають нині на лікуванні в обласному госпіталі для інвалідів війни, інших медичних закладах, спільно із квартальними комітетами організує святкові заходи у мікрорайонах.

У міській раді відбудеться День відкритих дверей, зустрічі керівництва міста з учасниками бойових дій.

У навчальних закладах планується провести тематичні вечори, зустрічі, відкрити виставки. Також за участі представників влади відбудеться святкове засідання клубу "Ветеран".

Святкові заходи безпосередньо у День Перемоги розпочнуться о восьмій годині мітингом спортивної громадськості біля пам'ятного знака на честь спортсменів, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Після цього ветерани, керівники міста та області, громадськість пройдуть урочистою ходою центральною вулицею міста до меморіалу Слави на Фортечних валах, де о 09.20 відбудеться церемонія урочистого покладання квітів до Вічного вогню та до братських могил – жертв фашистських загарбників.

Також цими днями плануються виставки моделей військової техніки, ужитково-прикладного мистецтва, ряд масових спортивних заходів та змагань і таке інше.