весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/21/sezon_z_blagoustroyu_kirovograda.htm
Сезон з благоустрою Кіровограда триває! Чим краще працюють комунальники, тим частіше до них звертаються люди. Про цю закономірність згадав міський голова Кіровограда Володимир Пузаков під час наради з питань благоустрою, в якій узяли участь керівники комунальних підприємств та виконавчих органів міськради, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

На підтверження того, що діяльність комунального підприємства "Трест зеленого господарства" не залишається непоміченою жителями міста, міський голова зачитав присутнім ряд листів від городян, у яких викладаються прохання знести так звані аварійні дерева.

Указав міський голова керівнику "Тресту зеленого господарства" Анатолію Різаненку й на інші адреси, де терміново потрібна бензопилка.

А днями міський голова побував на Новомиколаївському пляжі і виявив, що робота з благоустрою там буквально кипить, причому впорядковують тамтешню територію молоді люди з власної ініціативи і без будь-якої винагороди. Щоб полегшити працю небайдужих до стану довкілля кіровоградців, комунальники встановили на Новомиколаївському пляжі контейнери для сміття. Встановлять такі контейнери, за розпорядженням міського голови, і на Дитячому пляжі, що на Ковалівці.

А на проспекті Комуністичному з'являться лави та урни біля них. Як запевнили міського голову працівники департаменту житлово-комунального господарства міськради, це станеться 20 – 21 квітня.

Керівник "Тресту зеленого господарства" запевнив, що до першого травня газонна частина проспекту буде засіяна травою.

Гаряча пора нині у підприємств, які спеціалізуються на ремонті доріг. Цієї весни вони мають виконати чимало роботи, зокрема на вулицях, якими пролягає автобусний маршрут № 150 (за ним курсують нові МАЗи). Повівши мову про проблемні дороги, міський голова нагадав комунальникам і про вулицю Карла Маркса, люки та решітки зливової каналазації на якій подекуди провалилися нижче рівня дорожнього покриття. Керівник комунального підприємства з утримання шляхів Аршак Магалов запевнив, що очолювана ним служба наведе лад на головній вулиці міста до кінця квітня. До 1 травня буде зроблено на Карла Маркса і дорожню розмітку. А також – на вулиці Колгоспній, на виїзді з Кіровограда у напрямку Кривого Рогу. До того ж часу буде наведено лад на меморіальному кладовищі, що на Фортечних валах. 1 травня порадують око городян фонтани на площі Кірова та біля кібернетико-технічного коледжу.

Під час цієї ж наради міський голова вказав керівникам відповідних служб активізувати роботу з вивезення сміття із приватного сектора.